Naposledy prohlížené produkty BRITA filtrační konvice Marella Cool orchid blue
Jsme si jisti, že jsme nejlevnější!

Pokud, ale najdete u konkurence nižší cenu za zboží, informujte nás a my vám dáme stejnou a navíc přidáme dárek!

AzVino na Facebooku

BRITA filtrační konvice Marella Cool orchid blue


Nejprodávanější model filtrační konvice Brita Marella v barvě orchid blue - modrá orchidej. Konvice má celkový objem 2,4 l a je vybavena Brita Memo pro připomenutí včasné výměny filtru. Využívá filtr Brita Maxtra.

Jednotková cena

Cena za 1 produkt:

647 Kč   s DPH

 Kč s DPH

Množstevní cena

Cena za 1 produkt:

627 Kč   s DPH

 Kč s DPH

Kategorie Filtrace
Značka Brita
Dostupnost Na centrálním skladě
Kód zboží 31173
Nejprodávanější model filtrační konvice Brita Marella v barvě orchid blue - modrá orchidej. Konvice má celkový objem 2,4 l a je vybavena Brita Memo pro připomenutí včasné výměny filtru. Využívá filtr Brita Maxtra.

Filtrační konvice Brita používají k filtraci vody patrony (filtry) Brita Maxtra. Díky unikátní technologii dochází ke snížení tvrdosti vody a tím k výraznému snížení usazování vodního kamene ve vašich spotřebičích a tedy k prodloužení jejich životnosti. Zároveň zvýrazníte chuť připravovaných nápojů a pokrmů, neboť dojde k odfiltrování chlóru a vápníku, což jsou látky, které negativné ovlivňují vnímání chuti. Filtrací vody také zredukujete přítomnost těžkých kovů, které se mohou uvolňovat z vodovodního řadu a dojde též k odfiltrování pesticidů používanách v zemědělství. Nelze nezmínit finanční úsporu oproti nákupu balené vody a snížení spotřeby PET lahví.

BRITA filtrační konvice Marella Cool orchid blue

Neprodávanější model filtrační konvice Brita Marella na www.vasekuchyne.cz v nové barvě blue orchid (modrá orchidej), využívající k filtraci vody filtr Brita Maxtra. Svým rozměrem bezpečně pasuje do dveří všech typů ledniček, stejně tak ji můžete mít připravenou na stole. Celkový objem konvice je 2,4 l a objem přefiltrované vody je 1,4 l (objem spodí části konvice). Díky technologii FlowControl dojde k optimálnímu přefiltrování celého objemu horní části konvice o objemu 1 l během 5 minut. Konturované držadlo pro snadnou manipulaci a díky odklopnému víčku, můžete konvici plnit pohodlně jednou rukou. Díky částečně transparentní nálevce budete mít vždy přehled o tom, kolik vody ještě můžete natočit. Digitální ukazatel Brita Memo za vás pohlídá datum optimální výměny filtru.     

Difitální ukazatel Brita MemoBrita Memo - digitální ukazatel, který za vás pohlídá datum výměny filtru

 

 

Popis produktu:

  • Brita Memo - digitální ukazatel, který za vás pohlídá datum výměny filtru
  • moderní mladý design
  • praktické plnění jednou rukou s odklopným víčkem
  • jedinečný systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky
  • celkový objem 2,4 l
  • objem 1,4 l filtrované vody
  • ideální do dveří chladničky
  • lze mýt v myčce na nádobí ( s vyjímkou víčka)
  • balení obsahuje filtrační konvici s filtrem