Velká Vánoční soutěž

Velká Vánoční soutěž

Od pátku 28.10 startuje Velká vánoční soutěř internetvého obchodu AzVino.cz, která bude rozdávat každý týden hodnotné ceny všem svým zákazíkům na Facebooku. Vyvrcholením pak bude, vylosování hlavní ceny 20 letého portského Ferreira poslední středu před vánoci.

Účastnit soutěže se může každý, snad jen s vyjímkou, že cenu s alkoholovými nápoji nepředáme nezletilým. Jak na to?  Stačí si přes náš internetový obchod cokoliv koupit, při objednávání se stát fanouškem našeho internetového obchodu na Facebooku a vyplnit vaše jméno, které používáte na Facebooku. Od té doby budeme losovat z těchto našich fanoušků. Každou středu vylosujeme jednoho, který dostane cenu z našeho internetového obchodu. Každý týden se vyhrává něco jiného. Čím dřív splníte kritéria losování, tím větší máte šanci na vylosování. Ze začátku losujeme opravdu z jednotlivců.

Každý týden losujeme ze všech objednávek (zákazníků, kteří jsou našimi fanoušky).

Poslední týden před vánoci losujeme ze všech fanoušků a nejen ze zákazníků. Vylosovaný vyhraje jeden z našich nejlepších kousků a to 20ti leté portské Ferreira v dárkové tubě.