Naposledy prohlížené produkty Ferreira Porto Branco 10Anos/Yers
Jsme si jisti, že jsme nejlevnější!

Pokud, ale najdete u konkurence nižší cenu za zboží, informujte nás a my vám dáme stejnou a navíc přidáme dárek!

AzVino na Facebooku

Ferreira Porto Branco 10Anos/Yers


speciální víno v malé lahvy se stářím uvedeným po názvu proslulé vinice Quinta do Porto, symbolizuje skvělé spojení mezi jedinečnou oblastí Douro a lidskou dovedností v harmonii poznání, trvající již více než 250 let.

Balení po 6 ks

Cena za 1 láhev:

895 Kč   s DPH

799 Kč s DPH

Balení v mixu

Cena za 1 láhev:

932 Kč   s DPH

799 Kč s DPH

Balení 1 ks

Cena za 1 láhev:

968 Kč   s DPH

799 Kč s DPH

Víno Ferreira Porto Branco 10Anos/Yers
Země pt Portugalsko
Oblast Douro
Vinařství
Ročník 0
Druh
Obsah 0,375l
Dostupnost Skladem k okamžitému odběru
(Více jak 5 ks na prodejně)
Kód zboží 10871

Ferreira WHITE 10 let PORTO má žluto-oranžová barva s jemným zlatým odstíny. Jeho intenzivní a komplexní buket, kde převažuje tropické ovoce, je harmonicky integrován s konejšivý poznámky a koření vyplývající z dlouhého zrání ve dřevě. V ústech, značky Ferreira je klasický a svěží styl je dobře patrný, a to má velmi bohatou a dlouhou dochuť.

Ferreira WHITE 10 let PORTO je vyroben z vína z tradičních a doporučených hroznů Douro bílá, Malvasia Fina převážně, Codega, Rabigato a Gouveio.

Vína, které tvoří Ferreira WHITE 10 let Porto konečné směsi zůstávají ve Douro po vinobraní a jsou přijata Vila Nova de Gaia následující jaro. Po příjezdu jsou převedeny na dubových sudech a jsou vystaveny četné převody, analýzy a ochutnávky, které umožňují nejen monitorovat jejich dozrávání, ale co je nejdůležitější, zasáhnout refreshings Mísení a opravy kdykoli ochutnávka tak určuje. Konečné směsi je obvykle dosaženo použitím vína mezi 8 a 15 let, tak, aby se dosáhlo průměrné stáří 10 let a pro udržení konzistence Ferreira WHITE 10 let Porto kvalitu a jedinečný styl.