O nás

Jsme mladý, moderní a inovativní e-shop. Pracujeme s nadšeným týmem, který pracuje s plným nasazením a snahou vyhovět všem zákazníkům. Prezentujeme se jako e-shop, který se vyzná ve všech produktech zaměřených na víno.

Naše nabídka je opravdu "globální ". Nabízíme značkové zboží za velmi výhodné ceny. Snažíme se, aby Váš nákup vína, příslušenství a dalších doplňků byl příjemným zážitkem za příjemnou cenu.

Služby zákazníkům

Náš zákazník je na prvním místě. Snažíme se vyjít vstříc a poskytnout ty nejlepší služby.

Garance vrácení peněz

V případě, že nejste s naším zbožím spokojeni, garantujeme vrácení peněz bez udání důvodu. Předtím než zboží vrátíte nám ovšem MUSÍTE zaslat oznámení o vrácení zboží a to nejpozději do 14 dnů po obdržení zboží. Zboží musí být vráceno do 3 měsíců od nákupu a to v takovém stavu, v jakém bylo přijato.

Je nám líto, ale peníze Vám nemůže vrátit v případě, že zboží bylo otevřeno a použito.

Naše stránky slouží především těm zákazníkům, kteří daný produkt zakoupili už dříve a vědí, jak jeké víno chutná. Pokud zjistíte, že jste omylem objednali něco jiného než jste chtěli, můžete zboží vrátit. Peníze Vám vrátíme avšak zboží musí být v neotevřeném obalu bez známek poškození nebo použití. Pokud při převzetí zásillky zjistíte, že dodané zboží je poškozené, informujte nejdříve náš Zákaznický servis. Teprve potom můžete zboží odeslat zpět a reklamovat vrácení peněz. Poškozené zboží, které nebude předem nahlášeno zákaznickému servisu, nebude přijato zpět.

Náš sortiment

Nabízíme nejširší sortiment vín z celého světa, šíroký sortiment příslušenství, doplňků a různých dárkových balení. Můžete si vybrat z více než 2 000 produktů a využít našich úžasných slev.

Velkoobchod

Pokud máte zájem odebírat pravidelně ve většim množství pro vaše zákazníky, rádi vám představíme náš velkoobchodní ceník.

Dostupnost zboží

Pokud jste nenašli požadované zboží v našem katalogu, napište nám e-mail na info@azvino.cz a my Vám do jednoho dne odpovíme, jestli a kdy bude možné zboží objednat.

Pošlete nám dotaz